اطلاعات تماس

تیم طراحی وب سایت لاندا - امین روانبخش - 09171102550

اجتماعی شدن

يکى از مهم ترين مسائل هر کودک آنست که بتواند از منابع اجـتمـاعـى استـفـاده کـنـد و وظايف شـخـصى خود را به راحتى انجـام دهـد.

اطلاعات بیشتر

آموزش های کاربردی

آگاهي و همراستا شدن والدين و برطرف کردن دغدغه هاى آنها جزء برنامه هاى اصلى مهد ماست چرا که معتقديم پايه ريز اصلى بچه ها خانواده ها هستند.

اطلاعات بیشتر

محیطی صمیمی

اساسى ترين نياز هر کودک برقرارى ارتباط عاطفى و احساس امنيت مى باشد و ما بيش از هرگونه آموزش به برقرارى اين ارتباط مى پردازيم
اطلاعات بیشتر

فـعـالـیت ها


 

اخبار موسسه


 

درباره تیم طراحی لاندا

Untitled-61تیم طراحی وب سایت لاندا در سال 1389 بر روی دامنه http://aminr.ir ایجاد شد پس از سه سال با رویکردی جدید با تغییر دامنه LandaDesign.ir تغییر نام پیدا کرد. در سابقه کاری تیم طراحی لاندا، طراحی و بهینه سازی بیش از 100 وب سایت شرکتی و ترجمه و فارسی سازی و راست چین نمودن قالب های وردپرسی و جوملا وجود دارد. تیم طراحی لاندا با شعار طراحی وب سایت ارزان و با کیفیت در سال های اخیر توانست رضایت مشتریان خود را برآورده نمائید.

نظرات والدین

اهمیت بازی در زندگی کودک آن چنان آشکار است که نیاز چندانی به استدلال ندارد. بازی نه تنها برای حرکت اندامهای گوناگون بدن، پرورش عضلات و صرف انرژی اضافی، که عدم مصرف آن حساسیت و عصبانیت را در پی دارد، ضروری است، بلکه یاری دهنده کودک در شناخت محیط و تسلط بر آن است.

امین روانبخش

 

 

گالری تصویر!
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان فرانسه
مهارت های زندگی
خلاقیت
ورزش های رزمی
آداب و معاشرت
کالایی در سبد خرید شما موجود نیست